World of Tanks нарахував 1000000 гравців
В середині листопада кількість гравців, яким полюбилася ММО від вітчизняного виробника World of Tanks нарахувала 500 000 користувачів. І ось, не минуло й 2 місяці, як кількість користувачів подвоїлася — повідомляє Eurogamer .

1000000 зареєстрованих гравців нарахувала тематична ММО Другої Світової World of Tanks. Реєстрації, як і слід було очікувати, сконцентрувалися в Росії, а також Європі та Америці. Основна маса гравців все ж прийшла відразу після фінальної стадії бета-тесту, запущеного в Росії.

Подводные камни при blojek.info.

У Білорусі, в Мінську, розробники Wargaming.net зараз займаються установкою додаткових Європейських серверів, щоб впоратися з припливом гравців. У планах творців Світу Танків продовжувати роботу над ММО і монетизувати геймплей для західної аудиторії в наступні 3 місяці нового 2011 року.

«Команда розробників Мир Танків вдячна ігровому співтовариству за досягнення таких вражаючих цифр», — говорить виконавчий директор Віктор Кислий. «Ми б хотіли подякувати фанатів WOT за їх підтримку. Wargaming.net буде продовжувати активно працювати над новим контентом до гри регулярно, щоб гарантувати нашої спільноти максимум веселощів в World of Tanks ».


Похожие публикации: