Xbox 720 вийде в кінці 2013 року за ціною в 299 доларів?

Xbox 720 вийде в кінці 2013 року за ціною в 299 доларів?

У мережі з’явився документ Microsoft, призначений для внутрішньої презентації планів компанії створення платформи нового покоління. В документі на 56 сторінках в подробицях описуються нові можливості майбутніх технологій.

Як сказано у презентації, Xbox 720 стане не просто новою технологією зі збільшеними по потужності системними характеристиками, але цілою системою, що відкриває двері в світ розваг, про які поки можна тільки мріяти. Незважаючи на відсутність будь-якої офіційної інформації, Microsoft планує випустити нову платформу до кінця 2013 року, причому система вийде за ціною всього в 299 доларів.

Компанія планує оснастити платформу безліччю нових функцій, включаючи друге покоління сенсора Kinect, системою читання Blu – Ray дисків, вбудованим 3 D виходом і підтримкою відео високої роздільної здатності 2x1080p. Таким чином, власники платформи зможуть умістити всі улюблені розваги «В одну коробку».

Незважаючи на недавні повідомлення компанії про успіх продовження циклу життя Xbox 360, Microsoft усвідомлює, що з приходом 2013 року, прибуток від продажів платформи і супутніх їй сервісів буде зменшуватися. Тим не менш, власники Xbox 360 вже в цьому році, як йдеться в документах, отримають новий сервіс XTV, який буде підтримувати HD відео 1080p, відео чат і додатки HTML5. Після цього цикл життя 360 буде поступово сходити нанівець .

Як би там не було, цикл життя Xbox 720 творці оцінили в 10 років, перші 2 з яких Microsoft планує поповнювати інноваційними технологіями.
І, нарешті, в 2015 році, Microsoft представить гравцям унікальний сервіс Cloud Gaming, який дозволить грати в будь-які ігри без необхідності купувати нове обладнання. Більш того, користувачі Cloud Gaming зможуть управляти тим, що відбувається на екрані телевізора з іншого пристрою, наприклад, з планшета.

Подібну технологію управління іграми, під назвою SmartGlass, Microsoft планує випустити вже в кінці цього року. SmartGlass буде представляти собою додаток, що буде підключатися до аккаунту гравців у мережі Xbox Live і показувати якусь додаткову інформацію про те, що відбувається на екрані, а також подавати додаткові елементи управління. В майбутньому планується інтегрувати цю технологію в усі ігри Microsoft.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box