Якою буде підтримка Kinect в Forza Motorsport 4?

Якою буде підтримка Kinect в Forza Motorsport 4?

Після анонсування продовження рейсинга від Microsoft на цих вихідних на церемонії Spike VGA, Microsoft разом з Turn 10 опублікували деталі Forza Motorsport 4 разом з датою релізу, наміченої на осінь 2011. Сьогодні видавець підтвердив факт використання в грі бесконтроллерного контролера Kinect.

У грі точно буде підтримка девайса в режимі огляду машини, яка дозволить гравцеві переміщатися уздовж і поперек моделей автомобілів, читати статистику і навіть посидіти за кермом авто всіх сортів.Представник Microsoft сказав, що подібні маневри «перенесуть вас всередину екрану телевізора» з вельми реалістичним виконанням. Як би там не було, посидіти за кермом і «помацати» машину за допомогою Kinect має бути захоплююче.

Шоу Top Gear також надасть контент для гри, але, здається, що це буде більше схоже на історичну передачу. Що стосується доповнення для Forza Motorsport 3 Ultimate Edition, то тут грі допоможуть нинішні провідні Top Gear – Джеремі, Джеймс, Річард і сам Стіг.

Microsoft заявляє, що гра буде «з амим дорогим і найреалістичнішим автомобільним симулятором на консольних платформах, яка дозволить стати ближче до суперкарам минулого і майбутнього, ніж коли б то не було», і «підтримка контролера дозволить вам відчути власними кістками фізику гри, безпрецедентний рівень налаштувань і неймовірно широкі списки авто і треків ».

Журналісти Shacknews зв’язалися з Microsoft і дізналися детальніше про підтримку Kinect і співпрацю з Top Gear. Однак, на жаль, нічого конкретного Microsoft так і не розповіла.

Kinect

Ми представили проект з підтримкою Kinect від Turn 10 Studios на E3 2010, який дозволяє гравцям досліджувати машини своєї мрії, як ніколи раніше. Ця демонстрація технічних можливостей може торкнутися Forza. Forza Motorsport 4 об’єднає в собі визначають жанр елементи і рейсинг, заснований на управлінні контролером з потужністю і свободою Kinect, щоб створити неперевершений геймплей для ігор авто жанру.

Top Gear

Turn 10 Studios і знамените шоу Top Gear на каналі вступили в довгостроковий період співпраці, щоб інтегрувати франішзи обох компаній в один високорівнева продукт. Хоча ми не можемо розкривати деталі майбутнього проекту, ми можемо сказати, що співпраця дасть можливість створити захоплюючий контент і геймплей для авто ентузіастів і геймерів одночасно.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box