Жовтень приніс Tony Hawk: Shred тільки 3000 проданих примірників

Жовтень приніс Tony Hawk: Shred тільки 3000 проданих примірників

Tony Hawk: Shred, друга гра компанії Activision, яка використовує периферійний скейтборд була розпродана тиражем в 3000 екземплярів за перший тиждень після релізу в минулому місяці.

Ця цифра названа компанією аналітики Cowen and Company, яка назвала «віртуальним прогульником» минулого місяця.Компанія також назвала дві інші відстаючі гри: DJ Hero 2 з кількістю продажів в 59 000 за два тижні в жовтні і EA Sports MMA, фінішувала на позначці в 45 000 одиниць.

Варто зазначити, що шокуюче низькі продажі Tony Hawk: Shred можна було передбачити. Розробник Robomodo ще до офіційного релізу минулого місяця звільнив 60 співробітників, відзначивши, що компанія більше не буде працювати над франшизою Tony Hawk.

У ранніх заявах під час анонса гри на E3, було відзначено, що цільова аудиторія Tony Hawk: Shred складається з дітей.Графіка і контролер-скейтборд були розроблені спеціально, щоб надати унікальний геймплей. Як було сказано в прес релізі, «гра змусить дітей піднятися з дивана», можна було очікувати позиціонування Shred як фітнес жанр. Більш того, в гру для більшої інтриги додали сноубординг.

«Tony Hawk Shred створена, щоб гравці могли відчути себе балансує на грані, відчути адреналін неймовірних моментів у грі. Різні види трюків і фішок, представлені в грі неймовірні настільки, що ми можемо тільки сподіватися досягти того в реальному спорті », — говорить Тоні Хок в прес релізі. «Я також схвильований появою сноубордингу в Shred, оскільки, коли ми підійшли до розробки контролера, ми думали не тільки про скейтах, і дуже приємно в кінцевому підсумку споглядати, що ідея здійснилася».

PS. Для копіпастеров c Канобе, стопгейма та інших сайтів, ставте, будь ласка, активне посилання :) Поважайте чужу працю і не будьте скотами.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box