З’явилися нові деталі Uncharted 3: Drake’s Deception
Останній випуск OPM розкрив деталі трейтьей частини пригод Дрейка — Uncharted 3: Drake’s Deception, включаючи відповідь на питання, яким вітром Дрейка занесло в пустелю і що це за леді, головний ворог героя.

Розробники з Naughty Dog відповіли на кілька запитань в інтерв’ю з виданням, розкриваючи мимохідь, що «франшиза Uncharted не замислювалася, як трилогія».

Если вы любите хорошо проводить время, рекомендую посмотреть sovmultik.ru на сайте sovmultik.ru

Пустеля з першого трейлера — ні що інше, як Руб аль Халі, в Аравії, де є все від смертельно небезпечних піщаних бур до міражів, включаючи «все, що можна очікувати від пустелі». Дрейк і Саллі потрапляють в Аравію в пошуках втраченого міста Ірам, але Лондон і храм в джунглях також з’являлися в якості ігрових локацій.

Розробники з Naughty Dog також підказали, що в пустелі можна буде покататися на мотоциклах. У статті згадується, що студія намагається не повторюватися, але також намагається зберегти «традиції» щодо ігрового транспорту.

Катрін Марлоу, головна лиходійка, є членом секретного суспільства, яке бере свій початок з часів королеви Єлизавети.

Нова система ближнього бою дозволить Дрейку використовувати в якості зброї багато предмети оточення, наприклад, пляшки. Також розробники пообіцяли збільшити функціональність скритного бою.


Похожие публикации: