Back to the Future: The Game отримала дату релізу на PS3
Перша серія франшизи від Telltale Games — Back to the Future з’явиться і на PlayStation 3. Фантастичні пригоди з’являться на PS3 15 лютого, як анонсував сьогодні розробник, повідомляє Eurogamer .

Точна дата виходу гри в Європі не була встановлена, але розробники пообіцяли розповісти про своє рішення «трохи пізніше». Telltale також пообіцяли, що перший епізод з’явиться і на планшеті iPad ще до кінця лютого.

Back to the Future: The Game — виходить серія пригодницьких ігор, що випускається за епізодами, як «сезони», багато в чому подібно ігор Telltale’s Sam & Max. Перший з п’яти епізодів виходить в кінці 2010 року для ПК і Mac (версії для iPad і PlayStation 3 очікуються пізніше). Цікавий та корисни сайт багато не тільки ігрових релізів.

Боб Гейл (Bob Gale), спільний творець-письменник-продюсер оригінальної кінотрилогії, послужив консультантом для Back to the Future: The Game. Крістофер Ллойд (Christopher Lloyd) знову представлений у ролі Дока Брауна, а новачок Ей Джи ЛоКаскіо (AJ LoCascio) озвучив Марті МакФлая.


Похожие публикации: