Dissidia 012 Final Fantasy вийде 3 березня 2011
У повідомленні на конвенції Jump Festa в Токіо, Square Enix анонсувала дату виходу файтери для PSP — DISSIDIA 012 FINAL FANTASY. Гра з’явиться 3 березня 2011 року. Дата релізу в США і Канаді ще не відома, але точно встановлено, що файтинг з’явиться на американському ринку в наступному році.

bestsolution.com.ua фильмы онлайн смотреть бесплатно в высоком качестве

Як повідомляє Joystiq , японці зможуть отримати гру в упаковці видання Chaos & Cosmos Limited для портативної PSP.

Dissidia: Final Fantasy являє собою екшн РПГ з елементами файтинга, що розробляється Square Enix для PlayStation Portable, як частина кампанії серій Final Fantasy. Вперше про гру стало відомо в травні 2008 року.

В Dissidia будуть представлені герої з різних частин Final Fantasy, а дія розгортатиметься навколо конфлікту між героями і лиходіями, включаючи бога розбрату, Хаосу, який намагається вирвати контроль світів з рук добра.

Dissidia 012 Final Fantasy — продовження історії, в якій з’являться декілька нових персонажів і нові особливості геймплея.

Геймплей залишиться колишнім, як в приквелі з невеликими змінами. Гра складається в основному з битв один на один, які відбуваються на бойовий карті, де два персонажі стикаються в поєдинку. Обидва персонажа починають з однаковою кількістю очок хоробрості (Brave points), які впливають на потужність основних HP атак персонажа. Гравці можуть використовувати два види нападів: Brave атака і HP атака.Перші не завдають шкоди гравцеві і необхідні для того, щоб вкрасти очки хоробрості персонажа і збільшити шкоди своїх HP атак.


Похожие публикации: