Движок Fallout і Elder Scrolls проданий корейської компанії
Движок Gamebryo, який використовувався в таких іграх, як Fallout 3 був проданий корейської компанії Gamebase, як стало відомо сьогодні з повідомлення 1UP . Компанія планує використовувати ресурси розробника Emergent і технологію для створення нової компанії в США.

Колишній віце-президент по продажах в Emergent Девід Брейм (David Brame) стане новим президентом групи. В офіційній заяві він повідомив, що Gamebase почне з апдейта технології Gamebryo по всьому світу.

«Скотт Джонсон (Scott Johnson), колишній виконавчий директор Emergent, старанно трудився, щоб переконатися в позитивній передачі власності і зберіг інтереси співтовариства Gamebryo на першому місці протягом усього процесу придбання», — додав він.

Угода частково вплинула на фінансові проблеми, які відчувала Krome Studios, головний партер Gamebryo. Технологія існує принаймні з 2003, і вже «засветілас ь» в таких іграх, як Elder Scrolls і Fallout. Як би там не було, Bethesda каже, що їх розробники зараз працюють над новою технологією для Elder Scrolls V.


Похожие публикации: