Epic Mickey досяг 1300000 продажів
Epic Mickey від Disney Interactive розійшлася накладом у 1,3 мільйона копій тільки в США після релізу.Видання Los Angeles Times вказало, що ексклюзивне видання для Wii дебютувало відразу на шостому місці в грудневому NPD чарті, опублікованому вчора. Цифри здаються дуже і дуже правдоподібними.

Враховуючи розчаровують продажу у Великобританії і посередні оцінки критиків це змусило Spector опублікувати статтю на захист обмовленої камери, після чого все стало набагато краще.

Грудня видався відмінним для ексклюзивних Wii ігор в США. Just Dance 2 вирвався на друге місце, а Donkey Kong Country Returns увірвався в п’ятірку лідерів. Загальні продажі ігор в США обезьяннего платформера досяг цифри продажів в 2000000.

Epic Mickey є проектом, ексклюзивним для Wii і розробленим командою Уоррена Спектора (Warren Spector) в студії Junction Point Studios, у співпраці з Disney Interactive. Про специфікаціях гри на момент написання статті відомо небагато.

Історія відбувається в світі, створеному чарівником Йен-Сідом, службовцям домом для самих старих і забутих персонажів Уолта Діснея. Міккі, однак, випадково розливає розріджувач фарби на сторінку, що містить світ, і після цього втягується всередину, там він повинен боротися з місцевими мешканцями. З ходом прогресу Міккі може використовувати фарбу і розчинник, щоб переробити світ і допомогти тим, хто потребує в чому-небудь, або стерти ворогів і встати на більш корисливий шлях.


Похожие публикации: