Gran Turismo 5 отримає апдейт механічних пошкоджень до Нового Року
Бос компанії Polyphony Казунорі Ямаучи (Kazunori Yamauchi) розповів, що для Gran Turismo 5 зараз розробляється патч, який планується видати вже цього місяця. Як повідомляється на GTPlanet , патч торкнеться систему механічних пошкоджень в грі. Таким чином, оновлення додасть тільки ушкодження і роботу з корпусом для рейсинг симулятора.

www.myshi-tsu.ru на сайте myshi-tsu.ru

На основі постів Ямаучи в Тівттере, механічні пошкодження, з’являться на початку грудня. Він також наполягає на підтримці рулів Logitech G25 і G27, хоча хотів би, що б «нові девайси з’явилися б скоріше». Ямаучи додав також, що онлайн підтримка буде поповнюватися можливостями «одна за одною».

Глава Polyphony розповів також і про причини вилучення функції завантаження роликів з гри на YouTube. За його словами відео занадто довго оброблялося і використовувало більшу частину ресурсів системи. Він каже, що функцію все ж повернуть в гру в наступних оновленнях.

Більш того, в гру додадуть вільну локацію, де гравці можуть їздити куди завгодно, дотримуючись обмеження швидкості і правила дорожнього руху. Гравці також зможуть припаркуватися і вийти прогулятися по локації пішки.

PS. Для копіпастеров c Канобе, с


Похожие публикации: