Китайці наповнюють світ Warcraft
Китайський провайдер онлайн геймінгу в World Of Warcraft під не зовсім китайським назвою «NetEase» повідомив про солідний збільшенні продажів і прибутку за останній рік.

Gamasutra повідомляє, що приріст валового прибутку за останній рік склав 47 відсотків і з 2009 досяг $ 857 500 000. Прибуток компанії зріс на 16 відсотків і склала $ 338 800 000. У четвертому кварталі, продажу піднялися на 31%, а прибуток — на 25% в порівнянні з попереднім роком.

Це буквально означає, що все більше і більше користувачів Китаю спрямовується в світ World Of Warcraft. 2010 рік став першим повним роком, коли NetEase взялася за здійснення доступу до серверів WoW. У здивування прийшла навіть команда Blizzard, коли побачила, що значну частину припливу користувачів організувала NetEase.

Виконавчий директор компанії-провайдера Вільям Дінг (Вільям Дін) підкреслив, що серпневий реліз доповнення Гнів Короля-Ліча, став переломною точкою. Компанія NetEase, також займається розробкою і власних ігор, включаючи Tianxia II, Герої династії Тан і Захід Подорож на сайті II.


Похожие публикации: