Lionhead випустила широкомасштабний патч для Fable III
В середині листопада Lionhead Studios просила геймерів не панікувати і ось результат. Компанія Lionhead видала великий апдейт для Fable III, який поправить більшість несправностей у грі.

Узнать какая ossethnos.ru, можно на сайте ossethnos.ru

Один з усунених багів — раптове мовчання дворецького Джаспера (Jasper) під час відвідин Святилища.Також розробники виправили багато проблем спотворення в грі.

Також Lionhead внесла деякі поправки для світу, квестів і повсякденному житті. Незважаючи на широкомасштабность апдейта, розробники кажуть, що деякі проблеми поки залишаються на порядку денному. Lionhead просить фанатів Fable III почекати ще трохи.

«Ми намагаємося з усіх сил внести якомога більше виправлень в один патч, тому сповіщає нас, якщо ми ненавмисно пропустили деякі проблеми», — кажуть розробники. «Там, де це можливо, апдейт буде ретроактівен, тобто, якщо ви вже мали проблеми в якомусь місці в минулому, вона буде вирішена.Але вийшло поправити не всі проблеми. »

Повний список виправлень представлений на офіційному сайті розробника .

Апдейт вийшов розміром 5 Mb. Гра автоматично оновиться під час наступного запуску. Fable III для Xbox вийшла не зовсім закінченою. Розробники відразу ж взялися за роботу над патчами і просили всіх, у кого з’явилися проблеми з грою звертатися на відповідну сторінку. Версія для РС все ще знаходиться на стадії розробки.


Похожие публикации: