Розкрито деталі підготовлюваної до виходу Ghostbusters: Sanctum of Slime
Як повідомляє Eurogamer , Ghostbusters від Atari і Sony, включаючи всі її версії для PC, PlayStation 3 і Xbox 360, буде підтримувати режим для максимум чотирьох гравців в ролі новобранців.

Кожного гравця візьмуть до лав рятівників Нью-Йорк Сіті, які будуть боротися з нечистю різних мастей і калібрів, щоб зберегти місто в цілості. Їх мета — обстежувати кожен закуток і виловити всіх містичних створінь потойбічного світу.

У грі також будуть гігантські і могутні боси, які не здадуться без бою. Щоб їх здолати гравцям буде потрібно кмітливість і основне ігрове зброю — протонні гармати. Також розробники обіцяли представити в грі Плазмовий Індуктор і ферміонів Шок.

Ghostbusters являє собою шутер від третьої особи, який пропонує гравцям відчути на собі, що значить бути мисливцем за привидами і битися з містичними потойбічними силами. Гравці досліджують оточення на кожному етапі в пошуках паранормальної активності і привидів.

«В Ghostbusters: Sanctum of Slime, ми представляємо повністю новий образ і геймплей націфрових платформа. Гра вразить і порадує відданих фанатів серії Ghostbusters », — говорить Джим Уїлсон (Jim Wilson), президент і головний виконавчий директор Atari. Inc.

Sanctum of Slime перше цифрове видання серії Ghostbusters. Версію для PC можна буде скачати з офіційного сайту компанії.


Похожие публикации: