Серія Gran Turismo нарахувала 60 мільйонів проданих копій
Симулятор Gran Turismo 5 вийшов і повним ходом розмітаються з прилавків. І це допомагає серії пройти через важливий «чек-поінт» — 60 мільйонів проданих примірників.

Судячи по звітам Sony Computer Entertainment, серії Gran Turismo в цілому продано 60 мільйонів копій, враховуючи, що остання Gran Turismo 5 принесла видавцеві 5500000 продажів по всьому світу всього за 12 днів. Однак під терміном «продано» Sony розуміє продано на реалізацію, тобто в магазини, які тільки потім віддають гру в руки геймерам, повідомляє Kotaku .

Між 24 листопада і 6 грудня Gran Turimso 5550 тисяч разів купили в Японії, 1,25 мільйона раз купили в Північній Америці, 3,56 мільйона — в Європі і що залишилися 160 000 копій з 5500000 продано в країнах Азії. Ці цифри повинні змусити двигун Sony працювати приспівуючи.

За своє недовге присутність на арені, Gran Turismo вже встигла побувати на перших місцях в різних чартах, ненадовго скинути лідера COD: Black Ops, обзавестися патчем з механічними пошкодженнями моделей автомобілів і замовити ексклюзивний кермо у Thrustmaster. Ну і, звичайно ж, порадувати всіх фанатів серії вражаючим геймплеем і навіть обмінятися люб’язностями з головним конкурентом NFS.


Похожие публикации: