У кострубато геймплеї ІЛ-2 Штурмовик: Битва за Британію винна Ubisoft
ІЛ-2 Штурмовик: Битва за Британію, хоробро тримав прапор жанру повітряних симуляторів вийшов в Росії. Але, здається, фанати розчаровані лагают геймплеєм і подтормаживанием гри. Один з розробників симулятора говорить, що видавець Ubisoft пішов на злочин.

Штурмовик: Битва за Британію з’явиться 31 березня на Заході. Як повідомляється, 1С зажадали впровадити в гру технологію, яка аналізує яскравість кадрів, і якщо значення перевищує певний поріг, технологія усереднює яскравість з попередніми кадрами в певному діапазоні. Очевидно, все це дуже ресурсномістких, тому грати стає просто неможливо.

Як кажуть розробники, 1С шукає можливості, щоб прибрати цю функцію з російської версії, сподіваючись, що вимоги Ubisoft стосуються тільки Західної Європи.

Розроблений 1C: Maddox Games, ІЛ-2 буде проходити за часів Битви за Британію в 1940 році, де гравцям належить вступити у відчайдушну сутичку з метою вибити армії Гітлера з повітряного простору Великобританії.

У Битві за Британію буде представлено більше 12 ігрових літаків поряд з ще 12 видами повітряних машин, керованих штучним інтелектом. У грі поряд з одиночної кампанією заплановано кілька багатокористувацьких опцій з підтримкою битв з участю до 128 гравців.


Похожие публикации: