12-хвилинний ролик до Battlefield 3 вже в мережі!
Понеділка чекати не доведеться! 12-хвилинний трейлер до Battlefield 3 вже в мережі! Трейлер розташований у відповідному розділі .

Розробники з DICE не отримали свій мільйон «Лайка» але обіцяли відкрити новий трейлер, якщо 1000000 таки збереться і представили повні 12 хвилин новітнього геймплея.

Хотите выглядеть очень привлекательно ? Посетите беляево салон красоты, за подробностями заходите на сайт eday.su

ЕА вже застосовувала подібні маневри з Need For Speed: Hot Pursuit, пропонуючи фанатам отримати безкоштовний доступ до нових машин. На жаль, з рейсинг симулятором 1 мільйон «Лайка» зібрати не вийшло, але видавець все ж подарував машини безкоштовно.

Battlefield 3 вийде на PC, PS3 і Xbox 360 в цьому році, за чутками, 2 листопада.

Розробники Battlefield 3 з DICE впевнені: якщо Microsoft або Sony випустить нову консоль завтра, движок Frostbite 2.0 можна буде легко поліпшити.

Виконавчий продюсер DICE, Патрік Беч (Patrick Bach) розповів в інтерв’ю з CVG, що сучасний движок і шутер Battlefield 3 в цілому, вже вичавлює повну потужність з Xbox 360 і PS3 до межі.

«Ми відчайдушно намагаємося наблизитися до наступного покоління. Мені здається Battlefield 3 буде виглядати, як гра нового покоління і вся технологія, яку ми використовуємо, движок Frostbite 2, анімація, аудіо — все націлено на кілька майбутніх років », — заявив виконавчий продюсер.

PS. Для копіпастеров c канобу, стопгейма та інших сайтів, ставте, будь ласка, активне посилання :)


Похожие публикации: