Blizzard готує ММО нового покоління — Titan

Blizzard готує ММО нового покоління — Titan

Представник Blizzard сьогодні підтвердив, що наступна ММО компанії вийде під назвою Titan. Раніше в цьому місяці, MMOGameSite перехопив витік, по якій Blizzard можна запідозрити в розробці нової ММО, реліз якої запланований на наступні п’ять років. У документі говорилося, що в кінці 2013 року компанія планує видати щось під назвою Titan. З чуток Titan стане новою ММО.

Серия обзоров на вебкритик.рф на ВебКритике

Destructoid запитав виконавчого продюсера World of Warcraft Френка Пірса (Frank Pearce) про ці чутки на церемонії Spike VGA, і незабаром отримав підтвердження існування проекту під кодовим ім’ям Titan.

«Titan — це … медіа продукт, про який поки не варто говорити. Це нове покоління многопользовательских онлайн ігор, про який ми тільки почали замислюватися, намагаючись не наговорити зайвого, тому що ми хочемо прискорити роботу над проектом і зібрати для цього найкращих талановитих працівників в індустрії ».

Звичайно, Titan може бути просто назвою для нової гри, але Blizzard цього не підтверджує. Про гру практично нічого більше невідомо, крім того, що вона не має відношення до World of Warcraft.

Раніше цього року Майк Морхайм (Mike Morhaime) сказав: «Ми працюємо над другою ММО. І нам здається, що це буде онлайн грою наступного покоління. Це не сиквел World of Warcraft — ми хочемо зробити щось інше ».

«Ми не намагаємося замінити World of Warcraft. На нашу думку, World of Warcraft може продовжувати співіснувати з нашим новим продуктом і деякі люди можуть віддати перевагу нову MMO, інші можуть залишитися відданими World of Warcraft ».

Джерело VG247 пізніше повідомив, що за найбільш раннім термінами, ми зможемо побачити «ММО наступного покоління» в 2012 році.

Наступним хітом Blizzard стане довгоочікувана рольова гра Diablo III. Судячи з витоку інформації сиквел Diablo готується до виходу в кінці 2011 року. І швидше за все, консольні версії також можуть з’явитися на світло.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box