Браузерна гра Razdor
Сьогодні розповім вам про сучасну браузерну гру Razdor, про нескінченну війну Воїнів і Орків. Воїни проживають у світі людей, намагаються опановувати професіями, щоб у мирний час заробити грошей. Орки мешкають у власному замку, який стоїть серед води і має безліч таємничих печер та похмурих підземель.
Зареєструвавшись у грі Razdor (це безкоштовно), ви потрапляєте в місто, знайомитеся з місцевими жителями і отримуєте перше завдання. Зазвичай, воно не складне. Наприклад, один з місцевих аборигенів, господар заїжджого двору, запропонує вам зловити хрюшку, або курку. Або в магазинчику господиня накаже швидко розкласти товар по полицях. За нехитрі завдання ви заробляєте перші очки, які поступово будуть підвищувати ваш клас в показниках: сила, швидкість, удача, мудрість, відвага та інші. Місцеві жителі — колоритний і самобутній народ — колишній пірат, контрабандист, капітан королівської гвардії, гноми, привабливі дівчата 100 років від роду, добрі орки і багато інших. Кожен з них може навчити вас чогось корисного, що дасть додатковий заробіток. Ви навчитеся рубати ліс, ловити рибу, кувати зброю, полювати на диких звірів, шити одяг, одним словом, без грошей і покупок не залишитеся. У магазинах ви будете купувати озброєння, коштовності і шикарні тканини для нарядів. Між повсякденними турботами доведеться битися з Орками.

Орки — злобні сильні істоти, що ведуть свій рід від жінки-вовчиці. Високі, м’язисті, з «привабливими» харизматичними мордами. На вищому рівні одягнені в лати, на початкових рівнях — в шкіряні одягу. Озброєні вони на перших порах дубинами, згодом можуть нападати з мечами. Онлайн гра Razdor онлайн починається і продовжується без перерв. Вам не потрібно чекати нападу ворога, шукайте його самі або займіться якимось ремеслом. Збільшуйте ваші показники, це підвищить шанси на перемогу.
Мета гри Razdor online не тільки перемога над Орками, але й завоювання симпатій місцевих жителів, накопичення багатства, облаштування власного міста і створення власного клану.

Куплені таланти та вміння допоможуть вам набратися мудрості, опанувати тактикою і стратегією, заробити так звані репутації. Цей параметр показує, як до вас ставляться жителі. Наприклад, якщо вам симпатизує гном, то ви зможете отримати від нього дар воскресіння і лікування. Тоді рани і побої вам будуть не так страшні й небезпечні. Добрий орк або капітан гвардії додадуть відваги і сили, підвищивши силу ударів і ступінь утрати. Збільшення багатства дозволяє більше витрачати на озброєння і екіпіровку. У залі зброї ви зможете здобувати потрібну для проходження локації зброю і захист. Зареєструйтесь і повною мірою насолодитеся казковими пейзажами, відмінною графікою і зручним інтерфейсом. Може бути, саме ви станете новим Воїном, який здолає Орків.Похожие публикации: