Броня Сера Ісаака в Dragon Age 2 відкриється геймерам Dead Space 2
Всі ігри EA — друзі. Саме тому код, включений в Dead Space 2 допоможе відкрити броню в Dragon Age 2. Броня, що належала Серу Ісааку з Кларк (Ser Isaac of Clarke), ким би він не був, включаючи Чоботи Сера Ісаака, Броня Сера Ісаака, Рукавички Сера Ісаака і його шолом.

Рукавички і чоботи нададуть персонажу бонус до загальної захисті, нагрудник і шолом додасть порожній слот для рун, а шолом і чоботу збільшать загальні критичні ушкодження. Для всієї амуніції потрібно високі показники спритності і хитрості, щоб у все це одягатися.

«Захоплюючі історії Сера Іссаак — улюблений жанр всіх бардів», — зазначено в описі на сайті Dragon Age 2 . «У темних тавернах ці історії сповнені жахів чарують слухачів і вселяють страх у серця».

BioWare вже проводила такі маневри з Dragon Age: Origins і Mass Effect 2 — відкриваючи Броню Дракона Крові в космічній РПГ.

Сиквел до дуже добре прийнятої критиками темно-фентезийной PRG, Dragon Age: Origins, Dragon Age II розповідає історію Хоука (Hawke), біженця з Лотерінга (Lothering) і чемпіона Кіркуолле (Champion of Kirkwall). Графічний стиль / стиль оформлення в грі змінено в порівнянні з першою грою. В консольної грі перероблені битви, в комп’ютерній — ігровий геймплей. Історія Хоука відмінна за хронологією від подій Originsна 10 років. Події гри проходять в минулому. Заново розповідається історія від одного з компаньйонів Хоука.


Похожие публикации: