Crysis 3 представить гравцям графіком нового покоління
Творці Crysis 3 постійно продовжують працювати над своїм движком, щоб представити геймерам в новій серії графіком останнього слова. За інформацією godsempires.com, що б не трапилося, розробники «вже готові до переходу на консолі нового покоління».

Читай последние новости о столице Ингушетии на www.magas.su.

«У нас дві команди, які працюють над CryEngine паралельно», — говорить Цеват Єрлі (Cevat Yerli). «Одна удосконалює існуючу версію движка, а друга працює над новою основною версією». «Ми рекламуємо CryEngine як технологію наступного покоління вже близько двох років. З 2010 року CryEngine вже був движком нового покоління. Сьогодні ви дивитеся на технологію, яка представляє собою графіком майбутнього … Саме про це ми говорили два роки тому ».

«Тим не менш, ми продовжуємо піднімати планку. Багато нові можливості движка з’являться в наступній версії движка. Ми були однією з перших студій в світі, які отримали доступ до консолей наступного покоління. Очевидно, що ми не можемо поки що говорити про це. Я не судитимуть, але визначення платформ наступного покоління — поки не дуже ясне ».

Нещодавно розробники розповіли про нові можливості CryEngine 3, якими Crytek доповнила движок з моменту релізу Crysis 2. Як з’ясував godsempires.com, вони суттєво вплинуть на графіку і геймплей нової серії гри.

«У нас є кілька нових можливостей рендеринга, які ми ще не використовували в грі. Ми обов’язково впровадимо такі можливості в гру, як системи теселляція, нову систему Crysis 3 промальовування рослинності, яка реагуватиме на фізику, вітер та інші подібні елементи », — зазначив він.
Похожие публикации: