Devil May Cry знову з нами
Особливості гри:

Гра є повним перезапуском серії і розповідає про абсолютно інші події. У DmC Devil May Cry — п’ятому розділі прославленої екшен-серії — ви зможете побачити, з чого почався шлях героя. І нехай поки Данте лише підліток, він вже дуже добре орудує легендарним мечем Rebellion і парою пістолетів. А значить, вас чекають стильні битви, Полчища супротивників і харизматичний, неповторно самовпевнений герой. За розробку DmC Devil May Cry відповідає британська команда Ninja Theory — творці Enslaved і Heavenly Sword. Зміна розробника не пройшла для світу Devil May Cry непоміченими — гра стала більш реалістичною, похмурою і кінематографічною.

Стильно. У Данте поєднуються ангельська і демонічна сторона, і кожна наділяє його особливими здібностями. Комбінуючи «темні» і «світлі» прийоми, належить виконувати запаморочливі комбо на землі і в повітрі.

Впізнається.

DmC Devil May Cry відкриває нову главу — ранні роки Данте. Візьміть участь в захоплюючих пригодах, разом з Данте вирушайте в дорогу, на якому вам належить по-новому поглянути на вже знайомих персонажів, а також зустріти нових. Над грою працювали не тільки співробітники Ninja Theory, а й представники Capcom, брали участь у створенні попередніх частин серії. І хоча вас чекає абсолютно новий DmC, він пройнятий духом вже знайомих пригод Данте.

Динамічно.

Бойова система DmC заснована на поєднанні атак холодного та вогнепальної зброї, вражаючих комбо і використанні суперсил. Але найголовніше в Devil May Cry — стиль, краса і видовищність бою.

При створенні DmC Devil May Cry використовувалися найсучасніші технології — вас чекають чудова графіка і неймовірний кінематографічний коктейль з яскравих персонажів, захоплюючого сюжету і, звичайно, ураганних сутичок з демонами.

 

 


Похожие публикации: