Елізабет буде головним помічником головного героя в BioShock Infinite
Кен Левін (Ken Levine) пояснив в деталях, яку роль гратиме Елізабет в новій серії BioShock Infinite. За його словами, «вона буде прив’язана до вас», тому вам «не доведеться»наглядати за нею як ескорт.

Команда Irrational Games влаштувала мозковий штурм в пошуках способів взаємодії людей один з одним в небезпеці, і як вони можуть йти на жертви в різних ситуаціях.

«Елізабет хоче керувати своєю долею і вона швидше помре, ніж дозволить це комусь ще», — каже Левін. «І люди будуть співпереживати цьому, але також ми зрозуміли, що самопожертва зблизить гравців з персонажем. Люди, які жертвують собою заради інших швидко прив’язуються один до одного, і в демо версії Infinite представлена ​​та атмосфера, яка буде розвиватися протягом всієї гри ».

«Звичайно, Елізабет повинна бути милою, і кумедною, і чарівною, не можна, щоб вона була нудною. Тому довелося приймати рішення на мікро-і макро-рівнях. Вона буде допомагати вам на протязі всієї гри. Вона робить ваше життя краще. Вона може підносити боєприпаси, попереджати про ворогів, розридатися в самий невідповідний момент. Вона дуже прив’язаний до вас ШІ. Вам не доведеться ходити за нею слідом, як охоронець ».

Левін продовжив пояснювати, як Елізабет вплине на те, що відбувається в грі на різних рівнях, а не просто буде з’являтися в сюжетних епізодах гри.

«Ми хотіли, щоб вона впливала на події в грі все час», — говорить він. «У нас були тисячі ідей. Ми також хотіли представити новий, але не дуже складний спосіб в серії BioShock, яким гравці могли впливати на ігровий світ. Тому ми взяли елементи, які не існують в цьому світі і прив’язали їх до геймплею », — розповідає Левін про можливості Елізабет відкривати портали в інші світи.

«Це як заклинання призову, де Елізабет може закликати або навпаки відправляти предмети в інший світ. Вона може змінити геометрію, може змінити кількість ворогів, може дати вам зброю. Наприклад, якщо є турелі з іншого світу, ви можете управляти ними. Ми порахували це дуже цікавою ідеєю ».

BioShock Infinite з’явиться в 2012 році на PC, PS3 і Xbox 360.Похожие публикации: