Фанатам Battlestar Galactica надасться шанс керувати головним кораблем
Останній патч до Battlestar Galactica Online дозволить гравцям взяти на себе командуванням баттлстар класом кораблів.

Головний дизайнер гри, Енді Бутчер (Andy Butcher) пояснив ігрову систему в інтерв’ю з PC Gamer. Раса Людей зможе управляти Пегасами, а Циклони будуть вести Бейсстар.

У кожному разі, гравець повинен клопотати командиру флоту на головній базі своєї раси. Крім того, гравцям доведеться заробити достатню суму ігрової валюти, щоб отримати шанс керувати гігантським кораблем. Таких кораблів у кожної раси по одному, тому доведеться довго і терпляче чекати своєї черги.

Не дай бог, вам понадобились www.pohoroniy.ru, то рекомендую обратиться на сайт pohoroniy.ru — цены вас приятно удивят.

Геймери будуть чекати своєї години — в буквальному сенсі — години. Управляти кораблем можна буде тільки 1 годину земного часу, або менше, якщо корабель буде збитий. Скласти з себе повноваження командира баттлстар корабля можна буде залишивши корабель у доці або просто виходячи з гри.

Battlestar Galactica Online являє собою прив’язану до однойменного науково-фантастичного серіалу, який став одним з найпопулярніших. ММО в даний час знаходиться на стадії відкритого бета тестування, а офіційний реліз повинен відбутися протягом кількох наступних місяців.

 

Головний директор розповів Games Industry, що браузерна MMO «стартувала набагато краще, ніж будь-коли», порівнюючи її з блокбастерами компанії.

На питання, що ж це значить, він відповів просто: «Блокбастер — це гра, яка досягла 1 мільйона євро прибутку в місяць».

«Це найкращий початок, яке ми коли-небудь бачили в історії Bigpoint», — говорить він. «І не тільки тому що ми вклали так багато в маркетингову компанію, але тому що ігровому спільноті ММО дійсно подобається».


Похожие публикации: