Homefront дотримуватиметься політкоректність
Рішення EA включити угруповання Талібан в якості ігрової фракції в мультіплеере торішньої Medal of Honor, дія якого розгорталася в Афганістані, досить пошарпало нерви видавця.

Глава розробників THQ Денні Білсон (Danny Bilson) навіть не замислювався над цим. «Мені б не довелося ставити їх на перше місце», — розповів Білсон Eurogamer на цьому тижні. «Мені б не довелося».

Підготовлюваний шутер від THQ — Homefront в дусі «а що якщо», представляє вигаданий сценарій, в якому США окупована Кореєю. Білсон описує гру, як «спекулятивний вимисел», але останні події реального конфлікту між Північною і Південною Кореєю, наштовхують на думку, що у Homefront також може бути поганий смак.

Білсон спростовує це, вказуючи на різницю між Medal of Honor і Homefront. «В Battlefield є Середньо-Східний Альянс і Китай і Американці, все це — фентезі і я не проти пограти за будь-яку зі сторін.

Коли ви потрапляєте в реальність — і вона по-справжньому реальна, як наша спекулятивна наукова фантастика — люди вмирають на ваших руках. Я приймаю свої ігри всерйоз. Саме тому в них цікаво грати, тому що вони важливі вам. Я не хочу грати за Талібан ».


Похожие публикации: