Monster Park для наших гравців

Monster Park для наших гравців

Серед популярних ігор свою нішу міцно зайняли ігри-ферми, в яких можна зрівнятися успіхом з друзями з соціальних мереж. Серед ігор для смартфонів і планшетних комп’ютерів так само з’являються подібні ігри. Однією з найбільш завантажуваних є Monster Park, яка за своєю суттю досить нестандартна і цікава. Основна ідея полягає в тому, що Ви – власник власного «зоопарку», в якому замість тварин живуть монстри. Люди приходять подивитися на них і залишають за це гроші.

Парк спочатку має невеликі розміри, проте квадрати можна збільшувати за допомогою будівництва. Чим більше парк, тим більше буде коштувати наступний квадрат площі. На території парку розміщуються об’єкти трьох типів: технічні, виставкові та декоративні. Останні найпростіше, їх варто купувати для того, щоб клієнти були в хорошому настрої і залишали більше грошей. Виставкові об’єкти – клітини монстрів. Насправді вони є комфортабельними, по-особливому обставленими кімнатами.

У грі є 10 основних типів монстрів: одноокі, з щупальцями, пухнасті, з рогами, водяні, крилаті, вогняні, з панциром, рослини і сніжні. Кожному типу відповідає 1 основний і 1 рідкісний монстр. Так само є 1 спеціальний тип – міфічні монстри, яких всі чудово знають по казках, міфах і легендах, наприклад, русалка, кентавр або химера. Кожному типу монстрів відповідає певна кімната, таким чином, морський монстр може жити тільки в морській локації. Кімнати розраховані на різну кількість жителів – від 1 до 4. Кожне чудовисько заробляє певну кількість срібла в хвилину. Взагалі в грі в ходу три валюти: срібні монети, золоті злитки і любовні зілля. Срібло можна отримати від монстрів або у вигляді подарунка, якщо у Вас в парку є вільна від об’єктів площу. Золото і любовні зілля можна отримати в безкоштовної щоденної лотереї або купити за гроші. Злитками можна розплачуватися за особливих монстрів, а зілля необхідні для розведення особливих монстрів.

Технічні об’єкти, про які згадувалося вище, містять: ферми кристалів, інкубатор для немовлят, золоту шахту, ігрову кімнату, любовну кімнату і бебінатор. Розглянемо все по порядку. На фермах можна вирощувати кристали, якими харчуються монстри. Без них вони не загинуть, проте якщо годувати своїх вихованців, вони ростуть і приносять більший дохід. Кристали не можна купити за ігрове срібло, їх можна виростити, виграти в лотереї або придбати за гроші. З підвищенням рівня зростає і кількість кристалів, якими можна провести одне годування.

У інкубатор потрапляє кожен виведений або куплений монстр. Там він проводить певну кількість годин, які можна скоротити за допомогою золотих злитків. Після перебування в ньому монстра можна помістити в кімнату його типу або продати. Золота шахта дає можливість щодня грати в безкоштовну лотерею 5 разів або ж робити ставку у вигляді золота або любовних зіль. З її допомогою можна грати безкоштовно, не витрачаючись на зливки і зілля. У більшості ігрових ферм така можливість відсутня, що робить гру у своєму роді більш демократичною до користувачів. Ігрова кімната дозволяє вашим монстрам брати участь у змаганнях з чужими, при цьому щодня змагання змінюється, а кожен монстр має перевагу або навпаки слабкість в певній грі. Гра займає добу, після закінчення яких Ви отримуєте певну прибуток, яка залежить від рівня монстра і його успіху в конкретному типі гри. Грати можуть лише монстри, достигнувшие 11 рівня. У любовній кімнаті протягом кількох годин відбувається схрещування обраних Вами монстрів.

Таким чином, можна отримувати тих монстрів, які в магазині доступні лише за золото. Щоб схрестити монстрів, необхідно заплатити срібло і в деяких випадках любовне зілля. Схрещування дозволяє отримувати рідкісних або двутіпних монстрів, наприклад Конги вийшов за допомогою пухнастого і одноокого монстрів, він може жити в будь-який з двох відповідних йому локацій. Такі монстри не тільки зручні в плані розміщення, але і приносять більше грошей. Бебінатор може бути використаний тільки монстрами від 13 рівня і служить для того, щоб перетворити монстра в малюка, підлітка або дорослого на вибір. Монстри міняють зовнішній вигляд залежно від рівня, на 6м вони стають підлітками, а на 11м – дорослими. За допомогою бебінатора їх можна повернути в будь вигляд, зберігши при цьому рівень. В цілому гра дуже цікава, дітям допоможе розібратися з міфологією і просто провести весело час, адже всі монстри досить милі. Дорослі ж зможуть відволіктися від стандартних овочево-тварин ферм і спробувати ростити справжніх монстрів!

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box