Need for Speed: Shift 2 Unleashed ™ отримала ексклюзивні права на Pagani Huayra
EA сьогодні вранці випустила прес-реліз першим рядком в якому стала: «Століттями вітер вважали природним парадоксом, який може бути і приємним і могутнім». Видавець говорив про новий автомобіль, ктор з’явиться в грі.

Pagani Huayra, нещодавно презентований суперкар, з’явиться тільки в NfS Shift 2 Unleashed в цьому році. Очевидно, що вона названа на честь Бога Вітру, повідомляє VG247 .

«Команда розробників в Slightly Mad Studios чудово реалізувала форму і функціональність найвизначнішою машини цього року», — говорить ЕА.

mariflower.ru и лекарственные растения. Все об уходе, размножении, вредителях и болезнях растений. Типы цветников. Способы применения лекарственных растений в быту.

«Починаючи від елегантного корпусу і закінчуючи 700 кінськими силами під капотом, Shift 2 Unleashed стане першою відеогрою, де гравці зможуть по-справжньому відчути неймовірну інтенсивність рейсинга на Pagani Huayra на швидкостях в 370 кілометрів на годину».

Трейлер за участю нової машини, можна подивитися вже зараз .

Гоночний симулятор від Mad Studios, Shift 2: Unleashed, отримав офіційну дату релізу. Гра з’явиться у Великобританії 25 березня, а в решті країн Європи — 24 березня і в США 29 березня. Shift 2 — стане спробою EA скинути з п’єдесталу імениту Gran Turismo і Forza.

Дизайнер Need for Speed: Shift 2 — Unleashed, пообіцяв, що гра буде рейсингом, а не колекціонуванням машин. Він сказав, що в грі самі гонки будуть набагато цікавіше, ніж збір грошей для покупки нової машини.


Похожие публикации: