Новий апдейт до гри Minecraft з’явиться 1 серпня
Mojang Specifications готує новий апдейт Minecraft до 1 серпня. Глава проекту повідомила про це на своєму каналі в твіттері.

Разом з датою розробники опублікували довгий список змін і доповнень, які з’являться в новій версії 1.3. Серед них підтримка гри по LAN, поліпшена система досвіду, оновлений функціонал чату, поява нових під-біомів Пустельні Пагорби і Крижані Гори та багато іншого.

Серед більш цікавих інновацій:

  • Писемність — гравці тепер зможуть залишати свої нотатки в книгах. Письмена можна залишати на 50 сторінках у кожній книзі, яка буде світитися, після заповнення її своїми історіями.
  • Поява торгівлі з NPC — фанати зможуть продавати і купувати різні предмети за нову ігрову валюту — смарагди.

  • Режим Пригод — новий ігровий режим дозволить створювати власні квести. Як би там не було, в апдейте 1.3 гравці зможуть тільки взаємодіяти з мобами та оточенням і не зможуть будувати гарячі предмети, підпалювати небудь або використовувати відра.
  • Демо режим — для тих, хто хоче спробувати Minecraft розробники додали демонстративний режим, де гравці можуть спробувати всі можливості гри протягом 5 ігрових днів для кожного нового світу.
  •  q-craft.ru на сайті нашого партнера

Дещо розробники можуть додати або прибрати. Деякі елементи і можливості геймплея поки до кінця не закінчені.Похожие публикации: