Переобладнання авто від компанії http://bus-style.com.ua

Переобладнання авто від компанії http://bus-style.com.ua

Переобладнання автотранспорту робить автомобілі та мікроавтобуси унікальними, додає нові можливості, забезпечує додатковий комфорт.

Переобладнання авто від компанії bus-style.com.ua

Зручність і нові можливості

Роботи по переобладнанню поділяють на стандартні та спеціалізовані. До стандарту переобладнання авто відносять: встановлення відео-, аудіотехніки, додаткових сидінь, зміну декору салону та інше.

Крім цього є великий комплекс робіт, які направлені на переоснащення стандартного транспорту під спеціальні потреби: пересувні лабораторні комплекси, рятувальні авто, спецтранспорт для різних організацій.

Великим попитом користуються комплексні роботи по оновленню та переобладнанню легкових автомобілів і мікроавтобусів.

Такі роботи треба довіряти професіоналам, які не тільки запропонують гарний дизайн, але і виконають всі зміни і доповнення технічно правильно і якісно, забезпечать надійність і безпеку транспортного засобу після його модернізації.

Bus-style: професіоналізм і висока якість

Підприємство Bus-style з міста Бердичев, професійно виконує модернізацію салонів мікроавтобусів. Наприклад, вантажну модель кваліфіковані спеціалісти переобладнають в комфортабельний транспорт для перевезення пасажирів.

Мікроавтобуси надають дуже багато можливостей, як для доопрацювання, так і для кардинальної зміни салону за бажанням клієнта.

Виконують замовлення на переобладнання стандартних моделей в сучасні автомобілі швидкої допомоги, у комфортабельні автобудинки, укомплектовані усіма необхідними  меблями і зручностями, а також мобільні офіси, зручні авто для полювання.

Клієнтам, які хочуть відремонтувати і оновити салон пропонують для оббивки якісні матеріали: тканини і шкіру (штучну/натуральну). Виконують заміну та тонування скла, встановлюють і обслуговують автокондиціонери, автономні опалювачі. Пропонують зовнішній тюнінг автомобіля.

Для оснащення салону використовують тільки якісні меблі: сидіння, дивани, столи, бари та інше.

Дизайнери і інженери підприємства працюють індивідуально з кожним клієнтом, обговорюють весь комплекс необхідних робіт, максимально враховують всі побажання замовника.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box