Реліз Final Fantasy XIV для PS3 відкладений

Реліз Final Fantasy XIV для PS3 відкладений

Володарів PlayStation 3, які очікують релізу Final Fantasy XIV, засмутили цього ранку. Компанія Square Enix оголосила про затримку релізу гри.

Купить www.jcarservice.ru можно на сайте www.jcarservice.ru

«Ми хочемо не просто випустити конверсію ігри для Windows під PlayStation 3, скоріше ми хочемо зробити апдейт, який включить в себе всі поліпшення, які ми запланували», – пише президент і головний виконавчий директор Еічі Вада (Yoichi Wada) в повідомленні на офіційному сайті . «Тому причини, ми прийняли важке рішення затримати реліз для PlayStation 3, який раніше був призначений на березень 2011 року».

Після жахливого старту у вересні, коли всі форуми заполонили розлючені геймери, незадоволені якістю епічної рольової гри, Square Enix не раз продовжувала безкоштовний тестовий період і наспіх випускала патчі, щоб повернути геймерів в гру.

У затримці релізу для PS3 деякі бачать акт відчаю японської компанії, яка вирішила реструктурувати команду розробників FFXIV, звільнити продюсера гри Іромічі Танака, якого багато хто вважає особою Final Fantasy XI і XIV, а також закликати на допомогу співробітників, зайнятих в інших проектах.

«Два місяці минуло після офіційного видання Final Fantasy XIV, і ми глибоко жалкуємо, що гра не була реалізована повною мірою, щоб принести задоволення, якого чекали фанати серії Final Fantasy і за це ми і проносимо наші щирі вибачення», – говорить Вада. «Після довгого обговорення шляхів виходу з ситуації, що склалася було найправильнішим рішенням доопрацювати гру під новим керівництвом і з реструктурованої командою».

Основна команда розробників FFXIV включет головного дизайнера Нобуаки Комото (Nobuaki Komoto – Final Fantasy IX, Final Fantasy XI), провідного дизайнера системи битв Акіхіко Матсуї (Akihiko Matsui – Final Fantasy XI) і головного концепт художника Акіхіко Ешіда (Akihiko Yoshida – Final Fantasy XII, Vagrant Story).

Головну роль продюсера взяв на себе Наокі Ешіда (Naoki Yoshida), якого описують як«харизматичного лідера, який володіє належними навиками для ефективного керівництва командою».Команда розробників повинна закінчити анонсований апдейт, який планувалося випустити в середині грудня. Ще один апдейт запланований на кінець 2010 року.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box