Розкрито деталі мультиплеера Resistance 3
Мультіплеер Resistance 3 буде підтримувати до 16 гравців. Розробники розкрили деталі мультиплеера Resistance 3, і швидше за все фанатам крупномасшатбних воєн новини не сподобаються.

«Головною причиною, від якої ми відштовхувалися, оцінюючи кількість гравців було веселощі, яке ми і гравці отримували на картах, як Busyard і Rooftops (Resistance: Fall of Man), а також Bayou House і San Francisco (Resistance 2)», — написав ком’юніті менеджер Джеймс Стівенсон (James Stevenson) на блозі EU PS Blog .

У попередніх серіях Resistance в мультіплеере набиралося по 40 — 60 гравців. У Resistance 3 з’являться битви людей проти химер, а також різні режими, в яких гравцям належить виконувати різноманітні місії в різних локаціях. Стівенсон описав систему апгрейдів персонажів, як «дуже глибоку і настроюється»,що дозволяє гравцям створити «унікальний ігровий стиль».

«Наприклад, кожен гравець може вибирати рівень різних підтримуючих здібностей, як Bubble Shield, Ammo Beacon (дає союзникам патрони) або Radar Beacon (збільшує дальність радара команди)», — пише він.

«Також є і тактичні здібності, які можна використовувати проти ворогів, як наприклад, Doppelganger (проектує ваше зображення, щоб ввести противника в оману) або Dash (моментальне збільшення швидкості, щоб уникнути атак противника)».

На додаток до здібностей, гравці отримають шанс покращити особисті і командні атрибути. Стівенсон сказав, що Insomniac вирішила принести «кращі кооперативні та багатокористувацькі режими з Resistance: Fall of Man і Resistance 2». Бета мультиплеера з’явиться трохи пізніше в цьому році, і Insomniac нагадує гравцям не забути підписатися на розсилку, щоб залишатися в курсі подій.

Новий трейлер геймплея мультиплеера Resistance 3 доступний в розділі відео .

Resistance 3 вийде ексклюзивно для PlayStation 3 на початку вересня 2011 року.


Похожие публикации: