Розкрито деталі останнього доповнення до Mass Effect 2
Володарі PlayStation 3, які збираються придбати собі видання Mass Effect 2, коли воно з’явиться в кінці цього місяця, зможуть отримати безкоштовне і останнє доповнення до рольової гри від BioWare.

За повідомленням на сторінці Facebook , гравці зможуть скачати броню Terminus Armor і зброя M-490 Blackstorm Projector абсолютно безкоштовно з магазину PSN Store до 23 лютого — такий собі подарунок до дня Захисників Вітчизни. Після цього все ж таки доведеться відкрити свої гаманці.

Навіщо потрібно це обмундирування? Броня збільшить швидкість бігу, поліпшить щити і збільшить запас патронів, в той час як M-490 дозволить створити на полі бою мініатюрну але руйнівну чорну діру.

Додатковий контент спочатку пропонувався як заохочення до попередніх замовленнях ігри для PC або Xbox 360 на сайті Play.com або в роздріб в магазинах GameStop. Видавець ЕА не запланував ніяких інших способів отримати доповнення для PC і Xbox 360.

Доповнення для версії PlayStation 3 з’явиться 21 січня в цьому році. І, як було повідомлено раніше , новинний сервіс Mass Effect 2, Cerberus Daily News, припинить свою щоденну роботу за винятком трьох тижнів у січні і наприкінці 2011 року, перед релізом сиквела — Mass Effect 3.


Похожие публикации: