Розробники Survarium поділилися детальною інформацією про нову гру

Розробники Survarium поділилися детальною інформацією про нову гру

Студія Vostok Games розкрила подробиці свого нового проекту під назвою Survarium . Як стало відомо Gamebomb.ru, розробники вирішили створити духовного спадкоємця STALKER 2 в жанрі онлайн шутера, щоб можна було вийти за межі Зони.

скачать прогу для раскрутки сервера mmofiles.ru

Дія гри розгортатиметься в майбутньому, в постапокаліптичному світі, коли люди зіткнулися з «відповіддю Землі» на різні катостроф, викликані діяльністю людства. У новому щоденнику розробників розповідається, що цивілізацію погубила пилок дерев, вдихнувши яку людина «згнивав заживо за одну добу».

Переглянути ролик щоденників розробників можна у відповідному розділі гри .

Гравці зможуть відвідати локації пострадянського простору, яку тепер населяють різні мутанти, аномалії і розрізнені угруповання залишилися в живих людей. Команда Vostok Games також зазначила, що в майбутньому локації можуть вийти і за межі колишнього РСР.

За інформацією Gamebomb.ru, головною метою гравців стане виживання в жорстокому постапокаліптичному світі. У міру прогресу персонажі зможуть розвивати один з п’яти навичок, включаючи стрілецьку, фізичну, медичну і технічну підготовку, а також знання про зміненому світі, які дозволять персонажу краще управлятися з артефактами і аномаліями. Більш того, у грі з’являться перки, які запропонують гравцям деякі корисні в ігровому світі бонуси для виживання.

Розробники також розповіли і про систему репутації, яка тепер буде необхідна для покупки висококласного зброї та обмундирування. Чим краще гравець буде справлятися з поставленими завданнями угруповання, тим більше буде його репутація, і як наслідок тим більш якісне зброю він зможе купити.

Survarium запропонує гравцям на вибір декілька режимів, серед яких буде «Вільна гра», «Командний бій» і «Кооперативний режим» – пише Gamebomb.ru.

У командному бою гравці відправляться на пошуки різних елементів захисної конструкції, які необхідно принести на свою базу до закінчення певного відрізка часу, після якого трапиться страшний катаклізм.Дві команди зможуть шукати елементи самостійно або просто викрасти їх з бази противника. Перемагає та команда, яка встигає зібрати всі елементи до катаклізму.

Кооперативний режим призначений для гри з друзями або випадковими гравцями, які відправляться на виконання послідовних і пов’язаних між собою місій. Кожна нова місія буде поступово розкривати гравцям історію стався з тієї чи іншої сторони. Складність місій, які будуть змінюватись від дослідження, до пошуку артефактів і супроводу конвою, буде наростати з кожним пройденим завданням. Більш того, в кооперативному режимі буде реалізована система наслідків і кожна нова місія буде залежати від того, як гравці впоралися з попередньою.

У режимі вільної гри геймери зможуть самостійно вирішити, чим займатися у величезному світі, населеному небезпечними мутантами і безжальними аномаліями. Режим розрахований на 20-30 гравців, у кожного з яких буде одна мета – вижити і знайти вихід з рівня.

Реліз, безкоштовного онлайнового шутера Survarium призначений на наступний рік.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box