Трейлер Гейдж Borderlands 2 — підвищення максимального рівня?
Одразу два нових відео по Borderlands 2 вийшла в минулому місяці і з’явилося в мережі. У сьогоднішньому огляді мова піде про офіційний трейлер з нового доповнення, який вводить в гру новий клас Мехромансер з чарівною і анархічною Гейдж в головній ролі.

У відео описуються деякі з найбільш цікавих і важливих здібностей Гейдж, багато які, ви могли вже самі випробувати, але це ще не найцікавіше. Особливо уважні при перегляді ролика можуть помітити підвищену кількість очок скілів у вікні персонажа. Чи не означає це, що розробники збираються підвищити максимальний рівень персонажів в Borderlands 2?

Больше новых трейлеров, фильмов можно увидеть на сайте нашего партнера. Кроме этого на сайте есть возможность смотреть www.kino-filmi-online.ru. Удобная навигация на сайте, расширенный поиск по рубрикам, все это позволит вам насладится новыми трейлерами и лучшими фильмами.

У трейлері ми бачимо, що витрачено 11 очок і 41 залишається нерозподіленим. Якщо взяти ці ж скіли і використовувати калькулятор на сайті гри, тоді вільними залишаться тільки 35 очок. Таким чином можна припустити, що максимальний рівень буде підвищений з 50-го до 56-го.
Похожие публикации: