Творці Tomb Raider не хотіли робити гру про дівчину, щоб тільки порадувати чоловіків
Crystal Dynamics минулого тижня викликала нову хвилю критики борців проти насильства в іграх після представленого трейлера Tomb Raider на виставці Е3. Сцена зі спробою згвалтування викликала у публіки реакцію, якої розробники ніяк не очікували.

«Ми не робимо гру для дорослих тільки тому що хочемо крові, насильства і брудних слівець», — каже арт директор студії Брайан Хортон (Brian Horton). «Ми хотіли створити історію перегукується з реальним життям».

«У грі це повністю вписується у все, що ви дізнаєтеся про падальщики і про острів. Ми відчували, що можемо розповісти про це, навіть розуміючи, що це може викликати спірну реакцію. Ми вирішили залишити цю сцену, тому що вона служить історії персонажа. Це її точка перелому, то місце, де вона вирішує перейти від реагування до дії. І вона розуміє, якою має бути її життя, якщо вона хоче вибратися з цього острова ».

За словами Хортона, розробники не хотіли робити гру про дівчину тільки заради того, щоб порадувати чоловічу частину населення. Творці намагалися зробити гру про недосвідченому людині, якій довелося навчитися бути героєм.

«Той факт, що вона жінка — важлива частина динаміки Tomb Raider, але це не головний інтерес, зробити з неї жінку. Ми обіграємо той фант, що вона людина. До цих пір всі, хто бачив гру дуже позитивно про неї відгукувалися. Їм було не байдужа доля Лари, їм хотілося її захистити », — уклав він.

Tomb Raider запланували випустити на Xbox 360, PlayStaion 3 і РС на початку наступного року.Похожие публикации: