У мережі з’явилася нова інформація про гру Human Element

У мережі з’явилася нова інформація про гру Human Element

Роберт Боулінг (Robert Bowling), колишній ком’юніті менеджер Activision, а нині – засновник власної студіїRobotoki та проекту під назвою Human Element , поділився новою інформацією про свою нову грі. Боулінг вирішив залишити свій пост в Activision саме для того, щоб зайнятися власним проектом.

За словами глави студії Robotoki, одним з найбільш захоплюючих елементів у новому проекті є можливість змішати платформи і жанри в одній всесвіту. Все це дозволить створити в відкритому ігровому світі динамічний сценарій, який буде залежати від самих гравців.

«Все буде визначати ваш пол, ваше оточення – чи будете ви грати дорослим і виживати поодинці або турбуватися за своїх товаришів і дитини. Кожна варіація володіє своїми плюсами і мінусами.Наприклад, вам доведеться ділитися провіантом з дитиною, що стане найскладнішим, але в той же час додасть цілий новий шар в механіці виживання », – говорить Боулінг.

«Ваш клас – віддасте перевагу ви розвивати інтелект, екшн або стелс. Коли я розмірковую про апокаліпсис, зомбі або про що б то не було, мій план змінюється з віком. У дитинстві мені завжди хотілося більше дії. Коли я став старшим і в мене з’явилася дитина – моїй доньці минулого тижня виповнилося три роки – думаєш про виживання зовсім по-іншому. Хочеться піти від конфронтації і побудувати захист ».

За словами розробників, відкритий світ і динамічні ситуації дозволять геймерам розігрувати свої історії.Суміш жанрів і крос-платформенний геймплей також корінним чином вплинуть на розвиток подій. Розробники планують пов’язати ігровий і реальний світи.

«Припустимо, ви граєте в Human Element у себе вдома. Ви поранені і вам потрібні медикаменти. Ви не хочете ризикувати і йти за продовольством в ігровому світі, або просто не можете нічого знайти, але знаєте, що через кілька кілометрів у вашому районі є аптека. Ви відкриваєте Human Element на своєму iPad. Ми поєднали додаток Googlemaps з нашою грою і злили ігровий і реальний світ. Тому ви можете відвідувати місця в реальному світі і тим часом шукайте продовольство в грі. І ми можемо робити це скрізь, де є карти GPS », – пояснює він.

«Ви приносите припаси своєму персонажу в Human Element – дії в реальному і ігровому світах не розділені, вони доповнюють один одного. Більш того, ви можете створювати союзи. Якщо моя дівчина не хоче грати на консолі, але не проти пограти на iPad – їй сподобається такий геймплей.Якщо ми будемо в союзі, вона зможе приносити мені ресурси ».

Дата релізу Human Element призначена на 2015 рік. До того моменту на світло вже можуть з’явитися консолі нового покоління. Тому команда Robotoki створює гру на РС останнього слова і тільки потім збирається оцінити, на яких платформах випускати гру.

Хотите узнать www.zirveart.com при помощи макияжа или других женских хитростей ? Это можно сделать на сайте zirveart.com

admin

Website:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box