Вийшов апдейт для Metal Gear Online

Вийшов апдейт для Metal Gear Online

Konami випустила новий апдейт для Metal Gear Online, який усуне помилки мережевого з’єднання. Ці помилки сповільнювали геймплей в MGO, і саме тому розробники Konami вирішили випустити апдейт, повідомляє VG247 .

Если вы ищите seo оптимизацию ,раскрутку в социальных сетях , вас интересуют mmo игры , рекомендуем посетить наш www.dwblog.ru Обзоры игр и интересные статьи по Seo .

Крім мережевих з’єднань, деяким виправлень піддалися фізика руху персонажів, скіли для унікальних персонажів, параметри навичок і зброї, а також відбулися деякі зміни в характеристиках зброї.

Апдейт також поверне музичний супровід з оригінальних серій Metal Gear Solid. Metal Gear Online являє собою онлайн компоненту Metal Gear Solid 4 для PS3.

В MGO до 16 гравців можуть змагатися у тактичних онлайн битвах. Персонажі отримують різні індикатори між інтернаціональними змаганнями і звичайними матчами. Обидві рангові системи підштовхують гравців змагатися з більш сильними суперниками.

Персонажі володіють різними навичками, які призначаються, як вручну, тому й автоматично. Деякі навички дозволяють гравцеві швидше перезаряджати магазини, інші дозволяють на короткий час перетворювати кулі в самонавідні заряди. Чим більше гравець використовує ськілл, тим вище його рівень. В залежності від рівня персонажа, гравець може одночасно вибирати від 1 до 4 скілів.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box