Вступне відео з Mortal Kombat
Вступний ролик Mortal Kombat прямо з оригінальної гри, яка побачить світ 19 квітня є тільки у нас! Зло перемогло, але у вас з’явився шанс змінити долю — другого такого шансу не представиться, тому стискайте кулаки і вперед в бій!

Хотите сделать ребенку настоящий праздник ? Лучшие klouni.od.ua, на сайте klouni.od.ua

26 січня 2009 з один творців Mortal Kombat і креативний директор Midway, Ед Бун, анонсував 9-ту частину в франшизі, розповівши при цьому про хороше прийнятті попередньої частини, Mortal Kombat vs. DC Universe.

«Mortal Kombat vs. DC Universe — результат незліченних годин важкої роботи багатьох людей, і спостереження гри в списку мільйонних продажів варто всіх зусиль. У нас вже кипить робота над наступною версією Mortal Kombat, подробиці про яку стануть відомі пізніше », — розповів Бун.

Коли компанія Midway, 12 лютого 2009 року, оголосила про банкрутство, то майбутнє гри було сумнівним. Але напрацювання гри і чиказька студія розробників були придбані компанією Warner Bros.Interactive Entertainment. Чиказьку студію Midway перейменували в WB Games Chicago, а потім — в NetherRealm Studios, і розробка Mortal Kombat продовжилася.


Похожие публикации: