З’явилися деталі доповнення для Stacking
З’явилися перші деталі доповнення для головоломки від Double Fine з матрьошками в головній ролі — Stacking.

У доповненні з’явиться чотири нові досягнення для головного персонажа — самої маленької матрьошки на ім’я Чарлі Блекмор. Одне з них буде називатися Super Tramp.

Доповнення вийде під назвою The Lost Hobo King — втрачений король бродяг, яке, за словами експерта Тома Філіпса, відмінно впишеться в сюжет Stacking, адже там є самий справжній бродяга на ім’я Леві.

Видавець повідомив про розробку доповнення на початку місяця — 1 березня. Доповнення можна було очікувати і раніше, адже на обкладинці гри представлені всі персонажі, з якими зустрінеться Чарлі Блекмор в кінці гри, і далеко не з усіма він встиг познайомитися в оригінальній грі.

Double Fine видала свою головоломку на двох платформах на початку лютого. Щасливі власники Xbox 360 і PlayStation 3 вже встигли познайомитися з Чарлі — найменшою з матерешек, яка може «залазити» в своїх більш громіздких творців, щоб проходити через різні ситуації.

Гравці можуть приступити до квесту, щоб возз’єднати Чарлі «з його сім’єю після того, як вони потрапили в боргову яму через злого промисловця» в 30-і роки 20 століття. Над розробкою гри трудилися творці хеві-метал фентезі гри Brutal Legend і ролевої гри Costume Quest в стилі Хеллоуїна.


Похожие публикации: