All Points Bulletin отримає другий шанс
Підтверджуючи попередні повідомлення, GamersFirst анонсувала сьогодні про придбання прав на APB. Забігаючи вперед, гра буде управлятися дочірньою компанією GamersFirst під назвою Reloaded Productions, і гра буде перейменована в APB Reloaded. Як повідомляє джерело, реліз запланований на першу половину 2011 року.

Гравці, які хочуть повернення APB чекають змін від нової команди, які розуміють недоліки гри. «АРВ була грою з унікальними рисами і чудовими ідеями, реалізованими, навіть незважаючи на фінансові проблеми», — каже головний технічний та виконавчий директор Бйорн Бук-Ларссон (Bjorn Book-Larsson). Команда планує переробити ці особливості гри в більш природний вільний геймплей, і за словами Бук-Ларрсона, вони вже почали планувати майбутні кроки.

GamersFirst також відшкодує втрати колишнім працівникам Realtime Worlds, які працювали над APB. «Ми дуже раді, що зробили операцію, але в той же час, ми дуже шкодуємо про втрату робочих місць в результаті закриття Realtime Worlds», — говорить Пол Доуніс (Paul Dounis). «Внаслідок продажу авторського права заробітна плата та вихідні допомоги будуть повністю компенсовані».

APB (All Points Bulletin) — багатокористувацький онлайн шутер, дія якого розгортається в сучасному, вигаданому місті. У грі поліцейські й злочинці міряються силами, і кожна угруповання при цьому намагається знищити іншу. Як говорили розробники під час проектування, гра стала першою MMORPG, в якій вміння гравців, а не час вкладене в їх розвиток, стали головним фактором у розвитку персонажа.

PS. Для копіпастеров c Канобе, стопгейма та інших сайтів, ставте, будь ласка, активне посилання :) Поважайте чужу працю і не будьте скотами.
Похожие публикации: