Black Ops 2 принесе в ігри на комп ютер Call of Duty ключові зміни
Розробники ігри на комп ютер Call of Duty: Black Ops 2, студія Treyarch, вперше за історію серії шутера вирішили докорінно змінити місце і час дії. За словами творців серії, Activision повністю підтримала розробників.

«Звучить, як кліше, тому що всі постійно говорять про те, як команду підтримував видавець, але в нашому випадку, це дійсно так», — каже директор проекту Девід Ентоні (David Anthony).

Хороший помощник для классного кулинара poemka.ru, содержащий редчайшие рецепты вкусных блюд

«Вони знають, що в Treyarch ми завжди задаємося питанням, що хочуть побачити люди, щоб повернутися в гру. Ми хочемо впевнитися, що готуємо для людей ігри, які вони ще не бачили в серії. Це для нас дуже важливо. Ключова мантра з самого початку — несподіванка. Ми хотіли здивувати людей на кожному етапі гри. Розбити всі очікування ».

В демо версії геймплея Black Ops 2 представленої на шоу Е3, в грі також з’явиться більше свободи. Розробники вирішили відійти від лінійної концепції гри, щоб реалізувати систему наслідків.

«У минулі ігри на комп ютер були концепція невдачі. Я маю на увазі, можна було помилитися і не пройти рівень, але у невдачі не було наслідків. Гравці проходили рівень знову і знову, поки не пройдуть. У Black Ops 2 відчуття будуть повністю іншими. Ви зможете зіграти на одному з рівнів Strike Force і, в разі успіху або провалу місії, це позначиться на подальшому проходженні ».

«У грі розгорнеться Холодна Війна між Америкою і Китаєм в 2025 році, а ваш успіх в цих місіях Strike Force буде безпосередньо впливати на результат конфлікту. Ми витратили багато часу, щоб зробити ці наслідки значущими ».

Ентоні уточнив, що гравцям не доведеться безпосередньо боротися з Китаєм. Навпаки, незважаючи на статус відносин між двома державами, Америка зможе отримати щось на зразок підтримки від Китаю в разі, якщо гравці успішно завершать свою місію.

За словами розробників, в грі також з’являться моральні дилеми. Ентоні навів приклад, коли один з товаришів потрапляє в біду в міру проходження місії. Мета місії полягає далеко не в порятунку одного, тому перед ними постане вибір: продовжувати виконувати поставлене командуванням завдання або кинутися на допомогу товаришеві.

Ігри на комп ютер: Call of Duty: Black Ops 2 вийде на PlayStation 3, Xbox 360 і РС 13 листопада цього року.
Похожие публикации: