EA банить користувачів Dragon Age II за богохульство
Один з гравців в Dragon Age II виявив, що більше не може пограти в куплену у EA рольову гру по незвичайної причини. Він назвав Electronic Arts «дияволом» на офіційному ігровому форумі, що призвело до бану на форумі і бану його копії Dragon Age II. BioWare каже, що це було «помилкою».

Відповідаючи на критику гравців, які підтримали свого товариша за надто серйозну міру покарання — 72-годинний бан в соціальній мережі BioWare і неможливість зареєструватися і грати в Dragon Age II, розробники відповіли наступним поясненням.

«EA наполягає на виконанні правил в мережі Social.BioWare.com», — пише Кріс Прістлі (Chris Priestly), коммьюнити менеджер Dragon Age на форумі BioWare . «Якщо гравці порушили правила, вони отримають тимчасовий бан. На жаль, сталася помилка в системі, яка призвела до блокування аккаунта користувача цілком. Після виявлення помилки, ЕА негайно відновила макро аккаунт користувача і вибачилася за заподіяні незручності ».

Модератори форуму BioWare раніше видали бан іншому користувачеві форуму, пояснюючи: «Бани в співтоваристві EA виходять від різних підрозділів. Ці бани можуть поширюватися на вашу гру та / або доповнення », — йдеться в офіційній відповіді на питання про природу бана.

Як повідомляє пользлователь «v_ware», його аккаунт в EA була закрито на три дні після повідомлення:«А ви вже продали свої душі дияволу EA?». Офіційною причиною бана послужило «богохульство».


Похожие публикации: