EA сподівається побачити сиквел ЕА Sports ММА
Студія EA Vancouver сподівається побачити сіквел до MMA від EA Tiburon незважаючи на слабкі стартові продажу першої частини.

«Я дуже на це сподіваюся — мені дійсно здається, що спорт досі в розквіті, він неймовірно популярний, але я не думаю, що він вже досяг своєї вершини», — говорить Майк Махар (Mike Mahar), продюсер Fight Night Champion в інтерв’ю для CVG . «Хлопці виконали фантастичну роботу, і, мені здається, що вона набагато краще, ніж її оцінюють. Я думаю, що ми не будемо далеко йти від жанру і наступна гра, яку ми зробимо, буде більше і краще. Безперечно, це буде кращий файтинг ».

Качественное www.tandem-promo.ru, можно заказать на сайте tandem-promo.ru

Махар також розповіла про Live Broadcast, режимі, який був представлений в MMA, що дозволяє спостерігати за поєдинками поза грою. За словами продюсера Live Broadcast можливо з’явиться в наступній серії Fight Night.

«Технологія для Live Broadcast з’явилася кілька запізнилося для нас, щоб ми могли взяти її в Fight Night Champion, але користувачі можуть бути впевнені — незважаючи на нашу наступну гру, будь то MMA або Fight Night, ми представимо і будемо використовувати цю технологію».

EA випустила MMA в минулому жовтні на PS3 і 360. Джон Шапперт (John Schappert) з ЕА дивиться на майбутнє гри «з оптимізмом».


Похожие публикации: