Советуем - Last Day on Earth: Survival

EA сподівається побачити сиквел ЕА Sports ММА
Студія EA Vancouver сподівається побачити сіквел до MMA від EA Tiburon незважаючи на слабкі стартові продажу першої частини.

«Я дуже на це сподіваюся — мені дійсно здається, що спорт досі в розквіті, він неймовірно популярний, але я не думаю, що він вже досяг своєї вершини», — говорить Майк Махар (Mike Mahar), продюсер Fight Night Champion в інтерв’ю для CVG . «Хлопці виконали фантастичну роботу, і, мені здається, що вона набагато краще, ніж її оцінюють. Я думаю, що ми не будемо далеко йти від жанру і наступна гра, яку ми зробимо, буде більше і краще. Безперечно, це буде кращий файтинг ».

Качественное www.tandem-promo.ru, можно заказать на сайте tandem-promo.ru

Махар також розповіла про Live Broadcast, режимі, який був представлений в MMA, що дозволяє спостерігати за поєдинками поза грою. За словами продюсера Live Broadcast можливо з’явиться в наступній серії Fight Night.

«Технологія для Live Broadcast з’явилася кілька запізнилося для нас, щоб ми могли взяти її в Fight Night Champion, але користувачі можуть бути впевнені — незважаючи на нашу наступну гру, будь то MMA або Fight Night, ми представимо і будемо використовувати цю технологію».

EA випустила MMA в минулому жовтні на PS3 і 360. Джон Шапперт (John Schappert) з ЕА дивиться на майбутнє гри «з оптимізмом».


Похожие публикации: