Motorstorm: Apocalypse вийде в Британії 31 березня
Sony підтвердила, що Motorstorm: Apocalypse з’явиться у Великобританії в наступний четвер. Після затримки релізу через природні катаклізми в Японії, реліз був перенесений на минулу п’ятницю, а тепер Sony назвала остаточну дату — 31 березня.

Дія Apocalypse розгортається в місті, зруйнованому землетрусами і катастрофами, тому Sony вирішила не нагадувати зайвий раз про трагедію і відкласти реліз.

«Ми шоковані і розчаровані результатами землетрусу і цунамі в Японії і наші думки зараз тільки про потерпілих, включаючи наших колег — співробітників Sony, які жили і працювали в Японії».

У MotorStorm: Apocalypse гравцям на вибір представлені 13 класів машин, включаючи супер кари, мускул кари, супер байки і навіть чоппери. 40 унікальних перегонів в покинутому місті, зруйнованому землетрусі.

У грі представлений мультиплеер для 4 гравців у режимі спліт-скрін чи для 16 гравців онлайн. Поєднати обидва режими також ніхто не забороняє. Для любителів створювати власні режими розробники надали Game Mode Creator, який дозволить створювати і ділитися користувальницькими режимами гри, які можна налаштовувати на свій розсуд, включаючи машини, деталі та графіку.


Похожие публикации: