Оцінка Red Faction: Battlegrounds засмутила видавця
Сьогодні під час представлення науково-фантастичного фільму Red Faction: Origins, креативний директор THQ, Ленні Браун (Lenny Brown) поділився з Joystiq своїми думками з приводу відгуків на недавно з’явився побічний продукт франшизи — Red Faction: Battlegrounds.

«Я трохи засмучений», — сказав він прямо, вказуючи в якості причини 49 балів зі 100 можливих, які дали критиці грі.

Приобрести различный мощности odessa.foxtrot.com.ua/ru/shop/personalnye_kompyutery.html, можно на сайте odessa.foxtrot.com.ua

«Мене більше розчаровує невідповідність слів, сказаних в оглядах і оцінки критиків», — продовжує він.«До прикладу, в огляді йдеться, що гра не така видовищна, як хотілося б, і ви думаєте, що грі поставлять близько 7, але потім виявляється, що вас оцінили на 4».

«Я не кажу про об’єктивність оцінок гри», — пояснює він. «Це не найкраща гра в світі, але вона заслужила більше 5. Ми хотіли створити геймплей, який приведе гравців в основну гру. Я думаю, тільки тому що ми намагалися придумати щось нове, ми заслужили 7 ».

Браун також сказав, що з його точки зору, оцінки критиків впливають тільки на індустрію відео ігор.

«Мені здається найстрашніше, що оцінка критиків впливає тільки на індустрію відео ігор і дуже дивним чином. Критики не здатні вплинути на ціни прокату фільмів або касові збори ».

Незважаючи на те, що Браун не міг розкрити кількість продажів, він зазначив, що компанія, очевидно, недостатньо старалася, пояснюючи публіці, чим повинна стати Battlegrounds.

«Якщо у вас є 5 хвилин для ігрової сесії — це Battlegrounds. А коли вам потрібно витратити 2:00 у всесвіті Red Faction — це повномасштабні ігри для консолі. Я думаю, що нам варто було краще намагатися пояснити це користувачеві і пресі ».


Похожие публикации: