Майбутнє ігор за браузерами
Веб-браузери, а не домашні консолі, стануть наступним поколінням ігрових платформ. Про це розповів колишній президент Sony, Філ Гаррісон (Phil Harrison). Як повідомляє Develop , на конференції Italian Videogame Developers Conference в Римі, ветеран ігрової індустрії питав аудиторію, чи вірять вони, що коли-небудь зможуть побачити гру калібру Modern Warfare 2 на платформі веб-браузера.

www.bytrik.ru «Bytrik» в Москве.

«Я думаю, відповідь — так», — говорить він. «Мені здається, що в найближчі 5-10 років ми легко зможемо робити гри такого рівня на платформі веб-браузерів, на вашому iPad».

Гаррісон продовжив, пророкуючи, що SEGA і Nintendo будуть битися в «браузерної війні» за домінування в індустрії. «Насувається шторм, про який я говорю, стосується технологій, які додадуть браузерам потужності і дозволять створювати вражаючий геймплей».

«Хтось із них виграє. Хтось буде працювати над розробкою 3D графіки, відео та аудіо консольного рівня для браузерів. Це стане переломним моментом в еволюції нашої індустрії, яка дасть поштовх до розширення можливостей веб-браузерів, і, мені здається, створить гри для платформ нового покоління ».

Гаррісон запропонував статистику, яка вказує, що 68 відсотків глобальних інвестицій вкладається в розвиток онлайнових ігор.

«Ці вкладення сьогодні заощадять гроші завтра», — пояснив він. «Ці компанії будуть створювати нові технології та бізнес моделі ігор майбутнього. Інвестиції такого роду внесуть великі зміни в нашу індустрію в наступні 3-5 років. Тут багато простору для діяльності і цей простір — шанс на успіх ».

Як нещодавно заявив Хеіко Хьюбертс, вже сьогодні браузерні шутери можуть змагатися з консольними бестселерами, залучаючи аудиторію більш вигідними пропозиціями. Судячи з усього, браузерна платформа приготує нам, щось велике в найближчі кілька років. Наочним прикладом онлайн шутерів може служити Quake Live, створена на основі Quake 3 Arena. Нехай кіберспортивних шутер не так гарний у плані деталізації та графіки, як останні касові COD або Battlefield, але кілька років тому створити такий геймплей на браузерної основі було немислимо.


Похожие публикации: