Майбутнє ігор за браузерами

Майбутнє ігор за браузерами

Веб-браузери, а не домашні консолі, стануть наступним поколінням ігрових платформ. Про це розповів колишній президент Sony, Філ Гаррісон (Phil Harrison). Як повідомляє Develop , на конференції Italian Videogame Developers Conference в Римі, ветеран ігрової індустрії питав аудиторію, чи вірять вони, що коли-небудь зможуть побачити гру калібру Modern Warfare 2 на платформі веб-браузера.

www.bytrik.ru “Bytrik” в Москве.

«Я думаю, відповідь – так”, – говорить він. «Мені здається, що в найближчі 5-10 років ми легко зможемо робити гри такого рівня на платформі веб-браузерів, на вашому iPad».

Гаррісон продовжив, пророкуючи, що SEGA і Nintendo будуть битися в «браузерної війні» за домінування в індустрії. «Насувається шторм, про який я говорю, стосується технологій, які додадуть браузерам потужності і дозволять створювати вражаючий геймплей».

«Хтось із них виграє. Хтось буде працювати над розробкою 3D графіки, відео та аудіо консольного рівня для браузерів. Це стане переломним моментом в еволюції нашої індустрії, яка дасть поштовх до розширення можливостей веб-браузерів, і, мені здається, створить гри для платформ нового покоління ».

Гаррісон запропонував статистику, яка вказує, що 68 відсотків глобальних інвестицій вкладається в розвиток онлайнових ігор.

«Ці вкладення сьогодні заощадять гроші завтра», – пояснив він. «Ці компанії будуть створювати нові технології та бізнес моделі ігор майбутнього. Інвестиції такого роду внесуть великі зміни в нашу індустрію в наступні 3-5 років. Тут багато простору для діяльності і цей простір – шанс на успіх ».

Як нещодавно заявив Хеіко Хьюбертс, вже сьогодні браузерні шутери можуть змагатися з консольними бестселерами, залучаючи аудиторію більш вигідними пропозиціями. Судячи з усього, браузерна платформа приготує нам, щось велике в найближчі кілька років. Наочним прикладом онлайн шутерів може служити Quake Live, створена на основі Quake 3 Arena. Нехай кіберспортивних шутер не так гарний у плані деталізації та графіки, як останні касові COD або Battlefield, але кілька років тому створити такий геймплей на браузерної основі було немислимо.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box