Переобладнання авто від компанії http://bus-style.com.ua
Переобладнання автотранспорту робить автомобілі та мікроавтобуси унікальними, додає нові можливості, забезпечує додатковий комфорт.

Переобладнання авто від компанії bus-style.com.ua

Зручність і нові можливості

Роботи по переобладнанню поділяють на стандартні та спеціалізовані. До стандарту переобладнання авто відносять: встановлення відео-, аудіотехніки, додаткових сидінь, зміну декору салону та інше.

Крім цього є великий комплекс робіт, які направлені на переоснащення стандартного транспорту під спеціальні потреби: пересувні лабораторні комплекси, рятувальні авто, спецтранспорт для різних організацій.

Великим попитом користуються комплексні роботи по оновленню та переобладнанню легкових автомобілів і мікроавтобусів.

Такі роботи треба довіряти професіоналам, які не тільки запропонують гарний дизайн, але і виконають всі зміни і доповнення технічно правильно і якісно, забезпечать надійність і безпеку транспортного засобу після його модернізації.

Bus-style: професіоналізм і висока якість

Підприємство Bus-style з міста Бердичев, професійно виконує модернізацію салонів мікроавтобусів. Наприклад, вантажну модель кваліфіковані спеціалісти переобладнають в комфортабельний транспорт для перевезення пасажирів.

Мікроавтобуси надають дуже багато можливостей, як для доопрацювання, так і для кардинальної зміни салону за бажанням клієнта.

Виконують замовлення на переобладнання стандартних моделей в сучасні автомобілі швидкої допомоги, у комфортабельні автобудинки, укомплектовані усіма необхідними  меблями і зручностями, а також мобільні офіси, зручні авто для полювання.

Клієнтам, які хочуть відремонтувати і оновити салон пропонують для оббивки якісні матеріали: тканини і шкіру (штучну/натуральну). Виконують заміну та тонування скла, встановлюють і обслуговують автокондиціонери, автономні опалювачі. Пропонують зовнішній тюнінг автомобіля.

Для оснащення салону використовують тільки якісні меблі: сидіння, дивани, столи, бари та інше.

Дизайнери і інженери підприємства працюють індивідуально з кожним клієнтом, обговорюють весь комплекс необхідних робіт, максимально враховують всі побажання замовника.


Похожие публикации: