Portal 2 не буде підтримувати Move
Вчора стало відомо про те, що PlayStation 3 головоломки Portal 2 буде підтримувати контролер Move.Про це повідомив Чет Фалішек (Chet Faliszek) з Valve. На жаль, це не зовсім так.

Представник Valve Даг Ломбарді (Doug Lombardi) поспішив спростувати радісну для володарів Move новина. «На жаль, ця фраза набула невірний сенс після перекладу з німецької мови. Portal 2 не буде підтримувати PlayStation Move ».

Як повідомляє Eurogamer , труднощів з перекладом не було. Редактори і перекладачі кілька разів перевірили фразу в пошуках помилки, але так нічого і не знайшли.

На щастя, реліз PS3 версії Portal 2 залишається в силі і не спотворений перекладом коментарів Фалішека. Також він розповів, що в Valve з’явилося ціле відділення розробників, які будуть відповідальні за разаботку ігор для консолей. Таким чином, Valve виправляє свою помилку з Left 4 Dead, яка так і не з’явилася на PS3.

Portal 2 з’явиться на світ 20 квітня 2011 року на РС і Xbox 360. Дата релізу для PS3 поки не встановлена, але розробники обіцяли на Е3 геймерам, що це буде найкраща консольна версія головоломки.


Похожие публикации: