Activision «зрадила акціонерів» відмовляючись монетизувати мультиплеер Call of Duty
Не так давно Activision спростувала чутки про те, що компанія збирається монетизувати мультиплеер Call of Duty. Як стало відомо Industry Gamers , аналітик Wedbush, Майкл Пачтер (Michael Pachter), засмучений рішенням Activision.

«Ми були засмучені, що новий глава Activision навідріз відмовився від планів компанії ввести платні підписки для мультиплеера Call of Duty», — написав Пачтер. «Ми переконані, що поки видавець отримує гроші з мультиплеера, він буде зацікавлений у наданні гравцям нових особливостей і можливостей, щоб підтримати свої продажі».

«Враховуючи, що кожен видавець існує, щоб максимізувати акціонерну вартість, ми бачимо їх небажання монетизувати мультиплеер, як зрада акціонерного товариства і можемо тільки сподіватися, що у компанії є запасний план», — продовжує Пачтер. «Навіть якщо ми помилилися і плата за мультиплеер не відіб’ється на підвищенні продажів продукту, нам здається, що інвестори будуть задоволені, якщо прибуток знову почне зростати за рахунок монетизації мультиплеера».

«На наш погляд, монетизація багато режиму є однією з прекрасних можливостей для видавця і, нам здається, що було серйозною стратегічною промашка упускати цю можливість», — уклав Пачтер.


Похожие публикации: