Angry Birds буде підкорювати Facebook
Непереможна лінія продуктів Zynga гри з приставкою Ville (CityVille, FarmVille, і так далі) — звичайно ж сама популярна в соціальній мережі Facebook. Але вже в цьому році з може потягатися новий продукт, який може далеко затьмарити відразу всю лінійку.

Rovio анонсувала, що працює над версією популярної головоломки Angry Birds для Facebook.

Розмовляючи з Develop , Мікаель Хед (Mikael Hed) розповів, що Facebook версія буде підтримувати«абсолютно нові аспекти, які ще ніхто не бачив на інших платформах». Крім того, можливості Facebook допоможуть злісним і зеленим свиням отримати «більш видну роль».

У розробників Angry Birds з’явилися набагато більш серйозні плани на франшизу, крім випуску гри на платформах Facebook і консолях.

«Ми створюємо власну інфраструктуру з Angry Birds», — пояснює глава Rovio Пітер Вестербака (Peter Vesterbacka). «Тому ми створили відділи продажів, маркетніга і всього, що нам знадобиться, коли ми будемо випускати нові продукти. І таким чином ми зможемо випускати ігри на всіх платформах — смартфонах, консолях, РС, Мас, в мережі, соціальних мережах і так далі. Наступним на черзі стане TV, всьому свій час ».

Rovio не жартує — Angry Birds стане транс-медіа проектом уже в наступному місяці, коли на екранах з’явиться фільм Rio. На GDC розробник і видавець повідомив, що продажі гри перевалили за 100-мільйонну позначку.


Похожие публикации: