Beenox отримала ключі від франшизи Spider Man

Beenox отримала ключі від франшизи Spider Man

Activision передала розробникам Spider-Man: Shattered Dimensions студії Beenox ключі від франшизи Marvel, підтверджуючи, що компанія буде працювати над наступними іграми з вартовим правопорядку, що плазує і стрибаючою по стінах — повідомляє Eurogamer .

Віце президент Activision Патрік Келлі (Patrick Kelly) пояснив: «Креативне бачення Beenox активізує геймплей Spider-Man, що дозволить повернути фанатів і критиків Spider-Man: Shattered Dimensions.Ми дуже хочемо побачити, що ця талановита студія може зробити з франшизою ».

Бос Marvel Тодд Джефферсон (Todd Jefferson) привітав студію і наполіг, що «Beenox проробила величезну роботу, щоб продемонструвати сутність Челокеа Павука під час розробки Spider-Man: Shattered Dimensions».

Поки залишається невідомим, чи планує Beenox працювати над продовженням франшизи, але бос студії Ді Браун (Dee Brown) пообіцяв, що це тільки початок.

«Ми буквально захоплені можливістю продовжувати наше тісне співробітництво з Activision, Marvel і іншими відомими компаніями, пов’язаними з франшизою Spider-Man. Можливість працювати над майбутнім проекту Spider-Man дозволяє нам використовувати свіжі ідеї, щоб створити по-справжньому унікальний геймплей для фанатів ».

Spider-Man: Shattered Dimensions — екшн від першої особи, дія якого розгортається в кількох вимірах.Гра пропонує різні альтернативні погляди на головного супергероя. Spider-Man: Shattered Dimensions вийшло 7 вересня 2010 року на Wii, Xbox 360, PS3 і РС.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box